İHTİSAS KOMİSYONLARI
 
        MİLLİ EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
        1- ELAADDİN ÖNAL
        2- MURAT ARSLAN
        3- MÜRSEL GENÇ
        4- HAYATİ BAYRAM
        5-BAHATTİN YILIKYILMAZ
 
        KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU
        1- MUSTAFA YILDIZ
        2- MEHMET ŞENER
        3- MUSTAFA KARAKAYA
        4- FATİH KILIÇ
        5- TECAT ŞAHİN
 
        SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
        1- ALİ ÇOLAK
        2- İBRAHİN ERHAN
        3- FATİH CANSIZ
        4- MUSTAFA DEMİRCİ
        5- İMDAT MÜRSEL ÖNAL
 
        İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
        1-AHMET ŞAHİN
        2- AEM ÇAKIR
        3- MEHMET ABDİOĞLU
        4- DURMUŞ CANİKLİ
        5- ABDUSSELAM CAĞIRICI
        6- UĞUR ERASLAN
        7- TÜRKER SALBACAK
 
        ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
        1- TURAN KARAMAN
        2- MEHMET AKİF YILMAZ
        3- TEMEL IŞIK
        4- MEHMET YILMAZ
        5- DURSUN DUYAN
 
        PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
        1- ŞENGÜL ŞAHİN
        2- HAYRETTİN ÖZTÜRK
        3- CAFER MAVİ
        4- ABDULLAH ÖZTÜRK
        5- AHMET SALİH BAL
        6- MUSTAFA DEMİRCİ
        7- ÖMER CEBECİ
 
        AR-GE TARİFE KOMİSYONU
        1- ELAADDİN ÖNAL
        2- MURAT ARSLAN
        3- MÜRSEL GENÇ
        4- MUAMMER GÜLEÇ
        5- BAHATTİN YILIKYILMAZ
 
        İÇİŞLERİ VE ÇEŞİTLİ İŞLER KOMİSYONU
        1- MEHMET ŞENER
        2- MUSTAFA KARAKAYA
        3- ŞÜKRÜ KAHRAMAN
        4- FATİH KILIÇ
        5- ÖMER CEBECİ
 
        TARIM VE ORMAN KOMİSYONU
        1- TURAN KARAMAN
        2- MEHMET AKİF YILMAZ
        3- TEMEL IŞIK
        4- MEHMET YILMAZ
        5- DURSUN DUYAN
 
        STRATEJİ PLANLAMA KOMİSYONU
        1- İBRAHİM ERHAN
        2- ALİ ÇOLAK
        3- FATİH CANSIZ
        4- TUĞRUL UKUŞ 
        5- İMDAT MÜRSEL ÖNAL
 
        SANAYİ TİCARET KOMİSYONU
        1- FUAT YURT
        2- MUSTAFA KEMAL KURT
        3- MUTTALİP PATAN
        4- METİN BEYAZ
        5- MUAMMER GÜLEÇ
 
        KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
        1- ŞENGÜL ŞAHİN
        2- ŞÜKRÜ KAHRAMAN
        3- MUAMMER GÜLEÇ
        4- AHMET SALİH BAL
        5- MUSTAFA YILDIZ
 
        YOL AĞI KOMİSYONU
        1- CAFER MAVİ
        2- HAYRETTİN ÖZTÜRK
        3- ABDULLAH ÖZTÜRK
        4- TUĞRUL UKUŞ
        5- TECAT ŞAHİN
 
        AFET VE EROZYON KONTROL KOMİSYONU
        1- FUAT YURT
        2- MUSTAFA KEMAL KURT
        3- MUTTALİP PATAN
        4- HAYATİ BAYRAM
        5- METİN BEYAZ