İHTİSAS KOMİSYONLARI
 
        MİLLİ EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
        1- ŞENAY DOMA
        2- ÖMER HIDIR
        3- ADEM ÇAKIR
        4- ARSLAN NİZAMOĞLU
        5-ÖMER MUSTAFA YILMAZ
 
        KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU
        1- ŞENGÜL ŞAHİN
        2- KAHİR TALIÇ
        3- CAFER MAVİ
        4- HALİL AYDIN
        5- ÇETİN ÇAKIROĞLU
 
        SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
        1- ZİYA KÖSE
        2- ABDÜSSELAM ÇAGIRICI
        3- MUSTAFA GELDİ
        4- FATMA DİL
        5- FAZLI DERBEDER
 
        İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
        1-AHMET ŞAHİN
        2- HAMİT KARAOĞLANOĞLU
        3- FİKRET KARAARSLAN
        4- ABDULLAH KÜRKÇÜ
        5- UĞUR ERASLAN
        6- MEHMET ABDİOĞLU
        7- TAHSİN DERVİŞOĞLU
 
        ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
        1- ALİ OSMAN KASIM
        2- ABDULLAH TEKBAŞ
        3- BEKİR BAYRAM
        4- RESUL ÖZDEMİR
        5- HÜSEYİN KUĞUOĞLU
 
        PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
        1- ŞENGÜL ŞAHİN
        2- HAYRETTİN ÖZTÜRK
        3- KAHİR TALIÇ
        4- ÇAFER MAVİ
        5- DURMUŞ CANİKLİ
        6- HALİL AYDIN
        7- ÖMER MUSTAFA YILMAZ
 
        AR-GE TARİFE KOMİSYONU
        1- DURMUŞ CANİKLİ
        2- ORHAN UZUNKAYA
        3- FATMA DİL
        4- HAYATİ BAYRAM
        5- ÇETİN ÇAKIROĞLU
 
        İÇİŞLERİ VE ÇEŞİTLİ İŞLER KOMİSYONU
        1- ALİ OSMAN KASIM
        2- RESÜL ÖZDEMİR
        3- ABDULLAH TEKBAŞ
        4- BEKİR BAYRAM
        5- HÜSEYİN KUĞUOĞLU
 
        TARIM VE ORMAN KOMİSYONU
        1- YAKUP ÖZACAR
        2- ALİ GÜRSOY
        3- ÖMER BAYRAM
        4-AHMET CEMAL KARADENİZ
        5- MEHMET YILMAZ
 
        STRATEJİ PLANLAMA KOMİSYONU
        1- ÖMER BAYRAM
        2- YAKUP ÖZACAR
        3- HAYATİ BAYRAM
        4- AHMET CEMAL KARADENİZ
        5- MEHMET YILMAZ
 
        SANAYİ TİCARET KOMİSYONU
        1- ABDULLAH MÜRŞİT GÜREL
        2- GÜRSEL YILMAZ
        3- BURHAN BİLGE
        4- İDRİS BAHADIR
        5- ALİ GÜRSOY
 
        KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
        1- ŞENAY DOMA
        2- ÖMER HIDIR
        3- ADEM ÇAKIR
        4- ARSLAN NİZAMOĞLU
        5- ORHAN UZUNKAYA
 
        YOL AĞI KOMİSYONU
        1- ZİYA KÖSE
        2- HAYRETTİN ÖZTÜRK
        3- MUSTAFA GELDİ
        4- FAZLI DERBEDER
        5- ABDÜSSELAM ÇAGIRICI
 
        AFET VE EROZYON KONTROL KOMİSYONU
        1- ABDULLAH MÜRŞİT GÜREL
        2- GÜRSEL YILMAZ
        3- İDRİS BAHADIR
        4- BURHAN BİLGE
        5- ALİ GÜRSOY